we were born to die

Červen 2012

Classmates- PROLOG

15. června 2012 v 11:27 | Carrie |  Stories
Už ani nevím kdy mě začali srát poprvé.
Je to už hodně dávno...
Každý den ty samé obličeje, se stejnými výrazy. Každý den ty samé posměšky. Možná, že si teď někteří z nich říkají, že to asi dělat neměli. Možná...
Nikdy jsem v ničem nevynikala. Jak v tom, že bych byla nadprůměrná, nebo naopak podprůměrná. Byla jsem naprosto průměrný člověk. Aspoň v těch běžných věcech. Vlastnila jsem dlouhé hnědé vlasy, zeleno-hnědé oči a bledou pleť. Váha? Nepřesahovala 45kg. Aspoň v té době...
Vzdala jsem se kvůli tomu všeho. Všeho na čem mi záleželo a co ještě zbylo...
A kdože tedy jsem?
Jmenuji se Carrie Gratch a budu zlá.

Zamotaná pasta na ledviny

4. června 2012 v 19:41 | Carrie |  Any Words
Pohádka pro všechny kteří se rozvedli s melounem dřív, než s nich stačil udělat marcipán.


Jednoho semišového předpolende se Růžová Zbíječka z Křídové Nehmoty prolétávala nad Závratným údolím, když se stalo, že jí do cesty připlaval Krokodýlí Vysavač provedený v krásně orandžově modré barvě.
Na Vysavači bylo znát že je u něj něco v pořádku a Zbíječku to tak zajímalo, že se z její nehmoty málem stala hmota hmotná.
,,Co se ti nestalo Vysavači?" zeptala se ho lhostejně Zbíječka.
,,Ále" povídá vysavač ,,ztratil se mi můj jedný dcera" a při těch verších se hlasitě vysmrkal do celeru.
,,Oh! A který že to byla?"
,,Mátový Disketa přeci!"
,,No jo!" vzšeptala Zbíječka ,,Tu vlastně znám!" Poté se na Vysavač lítostivě podívala a povídá ,,Je mi líto že se neztratila. Nechceš jí pomoct hledat, že ne..?"
,,No," povídá Vysavač ,,vlastně bys mi mohla pomoci. Přeplaveme spolu celé Závratné údolí a třeba jí najdeme!"
Zbíječka, i když nerada, souhlasila.
A tak se společně jali prodrbávat vzdušný prostor nad Závratným údolím, kde Disketa většinu svého spánku vařil. V dálce začalo něco blikat, a Vysavač okamžitě poznal že je to DVD na kterém Disketa většinou připravuje lak na vlasy. Vzšeptl na Zbíječku a oba se začali pohybovat závratnou rychlostí 1m/hod. Jakmile Disketa zpozoroval že mu nezbývá moc času než k ní máma Vysavač doplave a Zbíječka dolétne, rozhodl se k radikálnímu řešení. Zotvíral šuplíky u DVD ve snaze najít aspoň jeden jediný magnet. Ale marně. Zbíječka i Vysvač už byli u něj, plivli na jeho nohy a poté mu je svázali. Vysavač se s velkým hrčením zapl a vcucnul Disketu do sebe aby už neutekl. Poté se otočil na Zbíječku, ale ta vypadala nějak divně. A pak to zpozoroval! Prodlužovačka kterou byla připojená k domovské telefoní budce se přetrhla a Zbíječce pomalu docházely síly. Vzal svůj celer a obvázal jím ránu na prodlužovačce. Poté si Zbíječku naložil na břicho a plaval do nemocnice seč mu sponky stačily.
V nemocnici měli naštěstí skupinu telefoních seznamů shodnou s tou Zbíječčinou a tak mohla transakce proběhnout v naprostém nepořádku. Když byla Zbíječka po několika staletích v zdravá a mohla utéct domů, přiskákal pro ni Vysavača na horkovzdušném pomeranči poháněným lodním šroubem a odplavali z nemocnice.
Po dalších několika desetiletích se Vysavač přišel podávat za Zbíječkou, přinesl jí puget šál a zeptal se jí, jestli by nechtěla bydlet s ním a malým Disketou. Zbíječka se moc dlouho nerozhodovala a ihned na nabídku nepřistoupila. Sbalila si všechny své korálky a nastěhovala se k Vysavači. Díky jejich společně prožité nudě se sblížili natolik že u polštáře objednali svatbu.
Byla to slavná svatba která se konala za pár vteřin aplánovala několik měsíců.
Růžová Zbíječka z Křídové Nehmoty teď žije v naprosté symbióze s Krokodýlím Vysavačem provedeném v krásně orandžově modré a společně tyranizují malého Matového Disketu.
A zapípal seznam a textu je začátek.