we were born to die

Leden 2012

Muhehe

31. ledna 2012 v 18:19 | Carrie |  From my soul to your head
Carrie to zase posrala.
Nojo, vysvědčení.. Paráda. Pololetí devítky, megahrozněkrutopřísně důležitý. Pro vás. Jo, pro mě tak okrajovně, obálkově a záclonově taky, ale řekněme... Hlavně že jsme zdraví.
Jo, právě teď vypadám jako nějaká úplně blbá patnáctka co nezvládá ani odmocninu z 81 (9 bez kalkulačky;)). Okej, matika není moje silná stránka, nějak se v ní moc necítím... Za 3. Fyzika, jo, kdyby nebyla stará a senilní (učitelka, ne fyzika) možná bych jí i chápala a bavila by mě... Ale poslední dobou mám cuť vyzkočit z okna jen ji slyším mluvit... Za 3. Chemie. Máš krámy? Neřvi na nás zlato ;). Jo, chemie nesplnila žádné moje očekávání. Za 3. Přirodopis? Ten jsem si tak trochu posrala tou debilní šutrologií, mám 3. To se matince nelíbí... A co jako. Momentálně mám náladu vraždit a pár číslic je mi tak nějak jedno.... Ne, v příštím pololetí nechci mít za 3 z příroďáku ani z chemie a fyziky. A matika? Nevím jestli to s naší ,,A teď se určitě koukáš jestli se koukám jestli se bavíš" půjde. Snad jo.. Na těch funkcích naženu známky a bude to fajný...

A taky ráda kecám.

Tak sem teda upřímná

27. ledna 2012 v 22:16 | Carrie |  From my soul to your head
Chtěli jste abych byla upřímná. Tak jsem.


Okej, je to tu. Ta slibovaná rubrika. Jo přesně ta rubrika ve stylu ,,seru na spisovnost a záclony. Mám prsty tak píšu co si myslim, a je mi u prdele co si o tom, co já si myslím, myslíte vy".
Víte co mě nejvíc štve? Nemůžu bejt taková jaká jsem. Mrcha, spratek, otravná jako osina v prdeli. Nejde to. Co mě to stojí přemáhání neposlat denně 99% všech co mě osloví do prdele a bejt na ně hnusná jak bych chtěla. Tolik falešnejch úsměvů, nacvičovanejch tolikrát, že už nikomu nepřijdou falešný. Mrzí mě že by mě společnost nepřijmula takovou jaká jsem- namyšlenou. Hah, já ráda. Plánuju že až mi bude fakt hrozně zle, tak se na celý svý veřejný já vyseru a budu taková jaká jsem. A poserte se všichni že to budete konečně vědět.
Kolik z vás mám upřímně ráda? A kolik z vás nenávidím? Možná vám to bude vrtat hlavou smradi, ale tohle si nechám pro sebe. Jedno vám ale řeknu, ti z vás kteří jsou na mém ,,Carrie says yeah!" seznamu, jsou prověření dobří přátelé. A abych teda nebyla zas taková- vy dva, co si to 100% přečtete na tom seznamu jste. A budete.
A vy ostatní?
Vám posílám velkou, sladkou, červenou a mokrou :-*

Internet si bere svou daň

22. ledna 2012 v 0:01 | Carrie
Teď to vidím. Už si začínám všímat. Po dvou letech... Konečně.
Lidi... Hodně lidí mi říkalo že jsem hrozně hubená, a já "usnula na vavřínech". Koukla jsem do zrcadla a řekla si: Né, jsi hubená, říká ti to každý. To přece ani snad není možný aby to tak nebylo, ne?
Dnes jsem si toho konečně všimla. Svého zadku a břicha. Facebook, blog, youtube. rodiče, a ten zapadákov kde bydlím si konečně vybral svou daň v podobě nadměrného zadku, nechutných stehen a úděsného břicha!
A proč za to může fb, blog, yt, rodiče a to kde bydlím? Je to prosté! Lidi ve větších vesnicích nebo městečkách mají většinou někde v sousedství nebo někde jinde přátele. Tady? Kromě jedné fb hvězdy a jeho bratra tu vlastně nikdo není! A kdybych za svými přáteli chtěla jet? Ještě dříve nemyslitelné. Nyní možné aspoň jednou týdně (když nepočítám školu). Lidi kteří můžou chodit s přáteli ven chodí ven a hýbou se. Já s nimi sedím na fb!

Brzo to změním... Hodně brzo!

.... Myslím to vážně. Tentokrát jo.

Nová rubrika, úplně nový pohled na Carrie

9. ledna 2012 v 21:47 | Carrie |  New
Chystám novou rubriku.
Budu v ní taková jaká jsem-sprostá, nespisovná, negramotná :D. Smajlíci, slova vlastní tvorby. To všechno...

Těšte se..! Protože já se na to těším ;P

Zhrzená, zmatená... šťastná?

9. ledna 2012 v 21:46 | Carrie |  Any Words
Vzpomínáte si na srdceryvný článek o tom jak mi je hrozně moc líto že jsem zničila vzath svou lidí tím, že jsem s jednám z nich začala chodit? Ne? Tak tady je menší osvěžení.
Už skoro dva měsíce se tu užírám.. Okej, poslední dobou už moc ne protože.. no o tom později.
S tím klukem už nejsem. ,,Hrozně málo se vidíme, promiň" . Od toho večera si říkám (říkala) že jestli mi to stálo za to? Takhle zničit jejich vztah a nakonec tohle... Po měsíci! Dneska se mi ale potvrdilo podezření. No ano, opět jsou spolu. A víte co je ironie? Dali se dohromady přibližně týden po našem rozchodu...
Tuhle jsem začala chodit s dalším klukem. Je mladší. Jaká změna... A víte co? Nenapadlo ho nic jiného než že půjde a naší konverzaci ukáže bývalému a té kamarádce. Dost mě to naštvalo... Koho taky ne...
Ale jsem docela šťastná.. Jsme něco jako kamarádi kteří mají na fb napsáno že spolu chodí... A tak je to docela fajn :)

Naivní Carrie aneb opět píšu

6. ledna 2012 v 23:48 | Carrie |  New
Vážení a milý, Carrie se rozhodla že rezignuje na psaní Days after days a pustí se do nového příběhu.

O čem bude? Řeknu jen tohle: Jaké to asi je když ztratíte paměť?