we were born to die

Červen 2011

Po zítřku přišel dnešek (Nesnáším zítřek 2)

30. června 2011 v 19:03 | Carrie |  Any Words
Bylo to lepší než jsem čekala. Ale horší než jsem si dovedla představit.
Ta za prvé. Byl asi týden nemocný a vypadalo to že ho až do září neuvidím. Ale on si jen tak přijde... Mám štěstí že nechodí k nám do třídy. Když jsem byla už zase pohodě klidně se tam o něm začal někdo bavit.
Už jen čekám až mi zase napíše nějakou kravinu aby mě nevědomky naštval.

Pro ty, kteří se v mojí situaci moc neorientují přidávám odkazy na předešlé články na toto téma. Sami si počtete jak to je-jako na houpačce. Odkazy jsou od nejstaršího po nejmladší. A když budete chtít, dám sem na pár dní znovu článek který popisuje celý ten problém. Jsou pod čarou.
C. :)

Nesnáším zítřek

29. června 2011 v 21:09 | Carrie |  Any Words
Zítra to bude přesně rok od našeho tehdy prvního (a posledního) společného odpoledne.
Vrací se mi všechny ty nevinný pohledy. Sezení na schodech, stání pět metrů daleko od sebe. Povídání o počasí a troubení na vuvuzelu.
Chci na to všechno zapomenout dřív, než zítra uvidím ta místa. Chci to už zastrčit do nejzasšího koutku mysli. A když se to povede, ty, mi jen tak napíšeš nějakou kravinu a je to zpátky!
Vysvětli mi, proč mi tohle děláš?
Proč se tváříš jako kdybych byla to nejhorší a pak jako pravý opak?
Proč mě už nenecháš být?
Proč si můžu dostadit ještě daších 1ooo proč..?

Odmilovaná

26. června 2011 v 21:44 | Carrie |  Any Words
Po dnešku můžu říct že jsem se definitivně odmilovala.
Ti kdo sem chodí, moje trápení znají už celkem dobře. Četli totiž asi článek který jsem napsala asi před půl rokem o průběhu vztahu s člověkem který mi nevědomky ničil život poslední rok (článek zde dnes již nenajdete). Po dni kdy mi bylo všechno jedno, se to už jen lepšilo, a já můžu po dnešku konečně říct že jsem duševně volná. Neříkám že se mi někde v koutku mysli nekrčí nějaký ten poslední přeživší kousek lásky (který tam zbyl i po posledním vztahu..), ale je už tak miniaturní že mě nebude omezovat.
C. :)

A nezapomeňte že na blogu máme nový (dnes už dvojdílný) seriál Někde mezi nebem a zemí 1 !

National covergirl 25.6.

25. června 2011 v 21:07 | Carrie |  Stardoll
Dneska jsem se stala NCG pro českou republiku. Všem moc děkuji za hlasy, i těm pár lidem za gratulace. :)


Někde mezi nebem a zemí 2

25. června 2011 v 18:00 | Carrie |  Stories
Spěchám pro bonboiéru.
Na přechodu pro chodce se zastavuji. Čekám až někdo zastaví, protože nám momentálně nefungují semafory. Čekám a čekám... Ale pořád nic. Lidé si jezdí a mě asi nevidí nebo co. K přechodu přijíždí nějaká maminka s kočárkem. ,,Krásné děťátko" poznamenám. Ale ona nic. Jako bych tu nebyla. Asi po minutě auta přestanou jezdit a obě přejdeme. Ts! Nějaké ženské s kočárem zastaví a mě ne! To jsou poměry...

Úklid

25. června 2011 v 11:06 | Carrie |  Any Words
Když vidím svůj pokoj, chce se mi brečet. No vážně. Takový nepořádek... Ale já se v tom vyznám! Včera jsme měli ředitelské, takže jsem jela do Prahy, trošku si zanakupovat. V Bershce mají strašné slevy. Triko co dřív bylo tak za 399,- bylo za 99,- . Nakonec jsem odcházela s tílkem a šaty. Později je vyfotím a dám je sem. Teď mě čeká poklidit si tady, a vyluxovat celý dům. A odpoledne budu se sestřenkou.
Jo, a nezapomeňte že už dnes v 18:00 se tu objeví druhý díl nového příběhu na pokračování. První díl: Někde mezi nebem a zemí


C. :))
.

Když někdo bere psaní článků na téma týdne jako povinnost

23. června 2011 v 22:14 | Carrie |  Any Words
Články na témata týdne moc nepíšu.
Už z důvodu že většinou sepíšu nějakou bezpatovou hovězí věc za kterou bych se měla spíš stydět. Ale občas jsou i témata na která článek napíšu ráda.
Už hodněkrát jsem se setkala s případy, když bloger(či blogerka) měl pocit že prostě musí psát na téma týdne i když o něm ví houby. Pak pomáhá teta wiki a ctrl+c a ctrl+v. Jakmile vidím článek který začíná nějak mooc odbobrně jdu hned pryč. Proč číst encyklopedii? Dotyčný si prostě asi myslí že když nenapíše, něco se stane; nebo si chce prostě jen zvýšit návštěvnost ale nechce se mu psát. Jednou jsem se setkala i s inteligentí otázkou "Proč mi všichni v komentářích nadávají že to mám zkopírované z wikipedie?". Proč asi?
Dobře, i tohle je pěkně hovězí článek co se obsahu týče. Ale jinak mám celkem pravdu, ne?

Chce to řád...

21. června 2011 v 18:59 | Carrie |  Any Words
Dobrá.
Návštěvnost je na úpadku. Ve stand-by režimu (tj. když nic nepřidávám a tak podobně) je tu jen 11 lidí denně. Číslo, se kterým se nejde moc chlubit... Proto jsem se rozhodla, že až najedu na letní provoz, budu dodržovat nějaký ten řád. Až to sesmolím, hodím to sem. Bude to jakýsi rozvrh všeho. Plus mezi těmi různými články budu psát i jen tak.
Zatím se mějte los fajnos :))
C. :)

Někde mezi nebem a zemí 1

18. června 2011 v 18:00 | Carrie |  Stories
Bylo páteční odpoledne.
Moje taška s učením ležela někde v koutě mého pokoje, a já se prohrabovala šatníkem. Musí to být něco extra! Nechci jen vypadat dobře. Chci vypadat úžasně. Chci být královna téhle párty.

Premiéra nového příběhu!

18. června 2011 v 11:46 | Carrie |  Stories

PREMIÉRA NOVÉHO PŘÍBĚHU NA POKRAČOVÁNÍ

,,NĚKDE MEZI NEBEM A ZEMÍ"

JIŽ DNES V 18:00