we were born to die

Zápletka část 5.

3. října 2010 v 17:59 | Carrie |  Stories
 Ellen i Bibi se shodly na tom, že svatební šaty pro obě asi nebude zrovna nejlepší nápad. A protože žádná nechtěla jít v šatech sama, dohodly se že si vemou nějaké kokteilky.
Bibi napadlo, že by to mohly být bíle šaty s fialovými doplňky. S šaty Ellen souhlasila ale co se týče barvy doplňků pozmnenila ji na fialovo-rudou a s tou souhlasila i Bibi.
,,Už máš svědka?" Zeptala se Ellen ,,protože já ano."  ,,Opravdu? A koho?" ,,Po obědě přijde." ,,Ok, já mám Magdu...Nenapadá mě kdo jiný by šel..." ,,Jo, s Magdou jsem počítala, bylo mi to jasné. A co rodiče, přijedou?" ,,Nevím, volala jsem jim.Byli překvapení že se vůbec vdávám, a dvojnásobně koho si beru..." ,,Vaši to nevěděli?" ,,Ne.... Vlastně jsem to ani nevěděla já. Poznala jsem to až když jsem se zamilovala do tebe." Při těch slovech Ellen políbí, Ellen se usměje a pusu jí oplatí. ,,A přijedou teda?" Vzpomene si Ellen. ,,No, mamka povídala že se to pokusí stihnout, a taťka že by přijel mo rád."
CRRRRRRRRR
,,Á, to bude moje svědkyně" řekne Ellen  zaklapne počítač a jde otevřít. Za chvilku se vrací se slovy: ,, Takže, tohle je moje budoucí manželka Bibianne ale říkej jí Bibi nebo Bib." ,,Těší mě" řekne Bibi a podává si s Elleninou svědkyní ruku. ,,No a tohle je Margareth, moje svědkyně a taky bývalá přítelkyně...." Při těch slovech se Bibi trochu lekne, Margareth jí totiž připadala velice krásná a tak se automaticky cítila velice ohrožená.
Večer v posteli Bibi přemýšlela jak se asi Ellen s Margareth seznámila. Ale protože na to nemohla přijít, zeptala se Ellen.
,,Margareth je italka. Tenkrát vypadala úplně stejně jako dnes, ale byla o trou krásnější." Začala vypravovat Ellen. ,,Seznámili jsme se na na jedné přednášce" v tom jí Bibi přerušila: ,,Ty umíš italsky?" ,,Naturalmente so che il miele italiano, jak bych jinak mohla s Margareth mluvit?" ,,To máš pravdu..."
Margareth ale stejně Bibi nedala spát. Zdálo se jí o ní. Viděla ji jako doopravdy.
Viděla odbarvenou blondýnu, s asi 2mm hnědými odrosty.Hubenou dlouhonohou ženu s mandlovýma očima a s rty natřenými rtěnkou odstín champagne.
V tom snu jí Margareth přebrala Ellen ale něco jí v tom snu říkalo že se Ellen nenechá....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ketty ketty | Web | 3. října 2010 v 18:08 | Reagovat

Ahooj na mojem blogu je anketa tak si ji přečti a odpověz díky

2 Ondry Ondry | Web | 8. října 2010 v 19:50 | Reagovat

Mooooc hezký díl!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama