we were born to die

Zápletka část 4.

1. října 2010 v 18:35 | Carrie |  Stories
Po první oficiální schůzce v kině se Bibi a Ellen začaly víc vídat. Chodily spolu na nákupy.A občas i do parku. Nutno podotknout že v parku se občas děly věci....
K Bibiiným 19. narozeninám dostala Bib nabídku.
Napídku od Ellen.
Velice lákavou nabídku.
Ellen Bib nabídla aby se k ní nastěhovala. A Bibi přijala.
O týden později si k Ellen přivezla všecky věci. Ellen bydlela v tkovém tom starém a velice prostorném bytě s výhledem na magistrálu. I když tu co chvíli drnčely okna-to jak projížděly tramvaje, Ellen to tu měla ráda. A co se týče Bib, zamilovala si ten byt na první pohled.

Ubýhaly dny, týdny...A potom už dokonce měsíce. Uběhl i rok. A potom, se Ellen rozhodla Bibi na něco zeptat. Konkrétně to něco byla žádost o ruku. Ale Ellen se nějak nemohla rozhodnout: Ano nebo ne? A potom jí to napadlo.
,,Ellen! Mio Dio! Jak já jsem tě neviděla dlouho!" Ke stolu přicházela vysoká šťíhlá italka, Ellenina bývalá přítelkyně.
,,Margaret! Teda, páni! Tobě to sluší! Jsi moc krásná!" Povídá Ellen ,,Děkuji drahoušku, ale proč jsi se chtěla sejít?" A tak to celé Ellen Margatet pověděla: Jak se seznámily, o Valentýnu a o všem možném.
,,Máš jí ráda?" ,,Ne....Já jí miluju!!" ,,Tak to ti nezbývá nic jiného než si jí vzít!"

,,Bib?! Bibi!! Jsi doma?"
,,Ano! Ahoj Ellen! "
,,Chci s tebou něco probrat..."
???
,,Já jsem o tom přemýšelela hrozně, ale opravdu hrozně dlouho. Až jsem dospěla k názoru že si tě chci vzít."
Bibianin výraz byl nezaměnitelný. Byla to směs šoku, radosti a úleku.Než se ale stačila vzpamatovat Ellen už pokračovala:
,,Takže, Bibianno, lásko mého života, chceš si mě vzít?"
Bibi na ní chvilku nejsitě koukala a potom pravila:
,,Od chvíle kdy jsem tě poprvé uviděla jsi pro mě byla moc důležitá soba. Zamilovala jsem se do tebe už na 1. přednášce. A ty se mě teď ptáš jestli si tě vezmu....Samozdřejmě že ano! Tohle je to největší ano jaké jsem kdy řekla! Ano,Ano....Prostě- ANO!"
A od té chvíle začal Ellen i Bibi "svatební kolotoč" .....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama