we were born to die

Soutěž číslo 1

12. října 2010 v 15:00 | Carrie |  Competition
Soutěž se bude týkat představivosti.
Z popisu domu uvedeném pod čarou budete muset nakreslit 3 patrový dům, půdu nemusíte.Jsem hodná takže jsem to napsala bez zahrady a v češtině(původní plán byl angličtina).
Kreslete v malování (nebo někde jinde to je mi celkem jedno, ale prosím na papír ne!!) .
Návrh který se bude co nejvíce blížit pravdě(tj tomu co mám já) vyhrává a bude uveřejněn společně se jménem výherce a diplomem.
Tentokrát se bude hodnotit i 2 a 3 místo ale obsazení této příčky nebude mít žádnou hodnotu- nebude se počítat. Návrhy 2. a 3. místa nebudou uveřejněny.
Přičky nemusíte.. Ale zkuste to(i když nejsou povinné).Nábytek tam ale prosím zakreslete.

Tak ať se vám to dobře představuje                                               Carrie :)
P.S.: Pro ty co špatně četli je to pod čarou!V našem domě je opravdu hodně pokojů. Nebydlíme totiž v normálním domě, ale ve vile...Nebo spíš takovém zámečku.
Celý objekt je obehnán kamennou zdí, a dovnitř se dostanete bránou. Jakmile vejdete máte dvě možnosti: buď jít do prava nebo do leva-to by jste se  dostali do zahrady který se rozkládá vzadu za domem,a nebo oklikou na hlavní cestu která vede k domu a půjdete po ní pokud půjdete rovně.
Do domu se vchází velkými dvoukřídlými prosklenými dveřmi,za kterými je takový obývák z něhož můžete velkou prosklenou stěnou vyjít na terasu a z terasy do zahrady. V levo se jde do kuchyně a do pokojíku který obývá naše služebnictvo pokud tu chce bydlet. Také tam najdete místnost využívanou jako jídelna nebo zasedací místnost-to když jsou u nás obchodní partneři se kterými rodiče spolupracují. Nachází se v ní dlouhý stůl a dataprojektor. V pravo je bazén, sauna a výřivka. Uprostřed haly jsou točité schody do druhého patra.
Druhé patro je vedeno v podobném duchu jako to první, ale v téhle hale je to takové soukromější: pohovku stojící čelem k oknům s výhledem na bránu dělí od ostatního světa velká bonsai a 2 paravany. V levo se potom jde do pokojů rodičů( koupelna šatna malá chodbička a ložnice), a na pravo do mých pokojů (koupelna, šatna,samotný pokoj a menší chodbička) Obě časti mají vlastní balkón. Uprostřed haly v druhém patře jsou také točité chody které vedou do třetího patra.
Třetí patro je v něčem velice stejné jako to druhé a první a v něčem zase vůbec.
Jelikož matka dělá mimojiné i učitelku a své studenty bere občas k nám domů je hala ve třetím patře přizbůsobená právě těmto potřebám.Ze stropu se dá spustit plátno, které slouží nejen jako podklad na promítání, ale i jako interaktivní tabule. Po celé místnosti jsou rozestavěné kulaté stolky s 2-3 židlemi.Okna jsou obdařena žaluziemi které nepropouští do místnosti vůbec žádné světlo. Ale ani tahle místnost není ochuzena o pohovku, naopak- jsou tu rovnou dvě: po okrajích velké prosklené stěny která je v každém patře. Na levo je mámina knihovna, pracovna a malý záchod z umyvadlem-pro nejnutnější potřebu. Na pravo zase pracovna táty. Jeho pracovna je trochu jiná než ta mámy- nemá knihovnu a je o hodně menší. Místo které u mámy zabírá knihovna u táty zabírá jeden pokoj pro hosty. Na půdu se leze z mamčiny knihovny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ondry Ondry | Web | 12. října 2010 v 19:00 | Reagovat

:-D Promiň ,ale tohle mi vysvětlíš ve třídě xD ,sem líný číst..

2 Carrie Carrie | Web | 12. října 2010 v 19:44 | Reagovat

:D to pod čarou si ale budeš muset přečíst jestli chceš soutěžit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama